Επιτροπές ομαδικών και ατομικών αθλημάτων

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Αθλητικής Ένωσης Αστυνομικών Ελλάδος αποφάσισε για την περαιτέρω ανάπτυξη του αστυνομικού αθλητισμού και την εύρυθμη λειτουργία της, τη συγκρότηση των παρακάτω αθλητικών επιτροπών ομαδικών και ατομικών αθλημάτων, αποτελούμενες από μέλη της που έχουν τις απαραίτητες και εξειδικευμένες γνώσεις αλλά και διαθέτουν ζήλο και διάθεση για προσφορά.

Οι επιτροπές θα εισηγούνται στο Δ.Σ. θέματα που αφορούν :

  • τη συγκρότηση και στελέχωση ομάδων,
  • την επιλογή αθλητών και προπονητών,
  • τη συμμετοχή σε εγχώριες και διεθνείς διοργανώσεις,
  • ιδέες και πρωτοβουλίες για την ανάπτυξη των αθλημάτων.

Επιτροπές ομαδικών και ατομικών αθλημάτων

1)Καλαθοσφαίριση Ανδρών
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ Σπύρος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος
ΤΟΥΣΗΣ Ναπολέων

2)Καλαθοσφαίριση 3*3
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος (πρόεδρος)
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Δημήτριος
ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ Αναστασία
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ Ιωάννης
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης

3)Καλαθοσφαίριση Γυναικών
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ρήγας
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΛΑΖΟΓΚΑ Γεωργία
ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ Αναστασία

4)Ποδόσφαιρο 11*11
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ Μιλτιάδης
ΧΟÏΚΑΣ Σπυρίδων

5)Ποδόσφαιρο 5*5
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος (πρόεδρος)
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος
ΚΕΜΠΑΠΗΣ Δημήτριος

6)Ποδόσφαιρο 8*8
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης (πρόεδρος)
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος
ΚΕΜΠΑΠΗΣ Δημήτριος
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ Μιλτιάδης
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ανδρέας
ΧΟÏΚΑΣ Σπυρίδων

7)Ποδόσφαιρο Άμμου (Beach Soccer)
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος (πρόεδρος)
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΖΑΧΑΡΗΣ Γεώργιος
ΧΑΛΚΙΑΣ Σπυρίδων

8)Πάλη
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Ξενοφών
ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ Ιωάννης (Πάλη άμμου)

9)Επιτραπέζια Αντισφαίριση
ΣΑΙΤΗΣ Θωμάς (πρόεδρος)
ΓΡΙΜΜΑΣ Ιωάννης
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Αθανάσιος
ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ Δημήτριος
ΜΗΝΑ Παναγιώτα

10)Ζίου Ζίτσου
ΧΑΛΑΡΗΣ Ιωάννης (πρόεδρος)
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΒΑΒΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σπυρίδων
ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ Χρήστος

11)Πετοσφαίριση Ανδρών
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΖΑΧΑΡΗΣ Γεώργιος
ΒΕΛΩΝΗΣ Γεώργιος

12)Πετοσφαίριση Γυναικών
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΛΑΖΟΓΚΑ Γεωργία
ΜΗΝΑ Παναγιώτα
ΓΚΟΥΡΑ Παρθένα
ΚΥΡΙΤΣΗ Μαρία – Αρετή

13)Μηχανοκίνητος Αθλητισμός
ΑΜΟΛΟΧΙΤΗΣ Νικόλαος (πρόεδρος)
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΨΑΘΑΣ Απόστολος

14)Τάε κβο ντο
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ Μαρία (πρόεδρος)
ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ Δημήτριος
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος

15)Κολύμβηση
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας
ΜΗΝΑ Παναγιώτα

16)Σκοποβολή
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος (πρόεδρος)
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ Σπυρίδων
ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ Κωνσταντίνος
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νικόλαος – Απόστολος

17)Αντισφαίριση
ΚΑΤΣΙΜΠΑ Αφροδίτη (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γεώργιος
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κυριακή
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ Θωμάς

18)Στίβος-Δρομείς
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος (πρόεδρος)
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος
ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος
ΦΕΡΡΑ Ανδριάννα
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χρήστος.

19)Πετοσφαίριση Άμμου (Beach Volley)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κυριακή
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Αλέξανδρος
ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ιωάννης

20)Χειροσφαίριση
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας (πρόεδρος)
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος

21)ΑΤΕ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΣ Ιωάννης (πρόεδρος)
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ Μαρία
ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γεώργιος

22)Ποδηλασία
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας (πρόεδρος)
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος
ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος (MOUNTAIN BIKE)
ΛΑΓΟΥΔΗΣ Κωνσταντίνος (MOUNTAIN BIKE)
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ Θωμάς

23)Τζούντο
ΠΕΤΡΑΚΗΣ Γεώργιος (πρόεδρος)
ΖΗΣΗΣ Βασίλειος
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης

24)Χιονοδρομία
ΑΛΕΞΙΟΥ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Ιωάννης
ΧΡΙΠΑΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος
ΝΤΖΟΥΦΡΑΣ Γεώργιος

25)Άρση Βαρών
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χρήστος
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΓΚΑΡΙΠΗΣ Κωνσταντίνος

26)Καράτε
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ Μαρία
ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ Δημήτριος
ΚΟΥΜΑΣΗΣ Χαράλαμπος
ΓΙΔΑΚΟΣ Νικόλαος

27)Ξιφασκία
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος
ΚΑΦΑΤΑΡΙΔΗΣ Δημήτριος

28)Rugby
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος
ΤΖΙΑΦΑΣ Χρήστος

29)Αντιπτέριση
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΣΑΡΟΥΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Άνθιμος
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος

30)Σκάκι
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ Σπυρίδων (πρόεδρος)
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας

31)Πρακτική Σκοποβολή
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ Βασίλειος
ΜΥΛΩΝΑΣ Δημήτριος
ΣΤΡΑΤΗΡΟΣ Ιωάννης
ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Αθανάσιος
ΜΑΡΚΑΚΗΣ Μάριος

32)Bowling
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης (πρόεδρος)
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος
ΤΖΑΜΑΛΗΣ Παναγιώτης

33)Ποδόσφαιρο γυναικών (πρόεδρος)
ΜΑΝΟΥΡΑΣ Νικόλαος
ΧΑΛΚΙΑΣ Σπυρίδων
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ελένη
ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ Ελένη

34)Μεικτές Πολεμικές Τέχνες
ΒΑΒΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος (πρόεδρος)
ΓΙΔΑΚΟΣ Νικόλαος
ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ Δημήτριος
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος

35)Αγώνες φυσικής κατάστασης δύναμης και αντοχής (Crossfit)
ΛΑΖΟΓΚΑ Γεωργία (πρόεδρος)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ Αθανάσιος
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος
ΓΟΥΛΑΣ Κωνσταντίνος

36)Αλεξίπτωτα
ΤΖΑΜΑΛΗΣ Παναγιώτης (πρόεδρος)
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΜΑΣΤΡΟΘΑΝΑΣΗΣ Αντώνιος
ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΗΣ Θεόφιλος
ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ Δημήτριος

37)Παλαίμαχοι ποδοσφαίρου
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης (πρόεδρος)
ΖΑΧΑΡΗΣ Γεώργιος
ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ Δημήτριος
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος
ΦΟΥΚΑΣ Θεόδωρος
ΜΟΛΩΝΗΣ Μιχαήλ

38)Πυγμαχία
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΚΟΛΕΘΡΑΣ Σταμάτιος
ΜΑΚΡΗΣ Χαράλαμπος
ΚΟΥΒΑΡΗΣ Ζαχαρίας

39)Φυσιολατρικών εκδηλώσεων – Πεζοπορίας
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος (πρόεδρος)
ΘΕΟΧΑΡΗΣ Φώτιος
ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ευστάθιος
ΤΖΑΜΑΛΗΣ Παναγιώτης
ΑΛΕΞΙΟΥ Δημήτριος

40)Padel Tennis
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος (πρόεδρος)
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δημήτριος
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΠΑΣΧΟΣ Χριστόδουλος

41)Παγκράτιο
ΑΒΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος (πρόεδρος)
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σταύρος
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης
ΒΑΒΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος
ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ Θεόδωρος
ΑΛΕΡΤΑΣ Νικόλαος

42)Αγώνες με Σ. Μη Ε.Α.(Drone)
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας (πρόεδρος)
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Νικόλαος
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Αριστείδης
ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ Δημήτριος
ΠΑΣΧΟΣ Χριστόδουλος
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Παναγιώτης

43)Paintball -Airsoft
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Ρήγας (πρόεδρος)
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Δημήτριος
ΣΟΥΛΟΣ Απόστολος
ΣΦΥΡΛΑΣ Απόστολος
ΣΙΛΙΒΙΣΤΡΑΣ Κωνσταντίνος

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top